LILKA je registrační pokladna vhodná pro obchod, restauraci či mobilní nebo stánkový prodej. Vyzkoušejte si zdarma, jak bude fungovat pokladna přímo ve vašem provozu.

Android

Instalovat

Windows 10

Instalovat

Apple iOS

Instalovat

Kam je možné zkušební verzi nainstalovat?

Pokladna LILKA je k dispozici v obchodech Android, Windows 10 a Apple (iOS) ve zkušební verzi. Pokladnu je možné nainstalovat na váš notebook, PC, tablet, chytrý telefon, iPhone nebo iPad.

V této DEMO verzi si můžete vyzkoušet jak vám LILKA usnadní administrativu spojenou se zákonem EET – Elektronická evidence tržeb a také vám přinese přehledy o tržbách, uzávěrkách a pohybech v pokladně.

Pokud vlastníte zařízení s jedním z výše uvedených operačních systémů, nebudete již potřeba žádné další zařízení, mimo účtenkové tiskárny, kterou je u nás možné pořídit samostatně. Avšak, pokud vaši zákazníci jsou ochotni přijmout účtenku e-mailem, zákon o EET umožňuje i tuto alternativu, v tom případě není nutné pořizovat účtenkovou tiskárnu. Pokladna LILKA je nainstalovaná do 1 minuty!

Mám zařízení Android

Pokladnu nainstalujte přes aplikaci Google Play, je požadováno zařízení minimálně s verzí Android 4.4.

Mám zařízení Apple (iOS)

LILKU do vašeho iPhone nebo iPad nainstalujte přes App Store. Minimální verze iOS je 8.0

Mám zařízení s Windows 10

Aplikaci je možné nainstalovat na váš PC, notebook, tablet nebo chytrý telefon přes Windows aplikaci Store. Požadovaná verze operačního systému je Windows 10.

Pokladní systém pro Windows PC, notebooky a tablety

Pokladní systém lze nainstalovat na váš stávající PC, notebook nebo tablet s Windows 7, 8 nebo 10. Pokladní systém ANetCa je ve zkušební verzi k dispozici ZDE

Líbí se vám LILKA a rádi by jste měli plnou verzi?

Kontaktujte nás a my vám zašleme licenční klíč společně s návodem jak aplikaci aktivovat a podrobnou uživatelskou dokumentací. Také vám rádi poradíme a vybereme sestavu zařízení, podle potřeb a náročnosti vašeho provozu.